Медичні послуги з проведення імплантації електрокардіостимулятора в рамках міської програми “Стоп -інфаркт”.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості, конкурентної процедури закупівель або повідомлення про намір укласти договір про закупівлю за результатами переговорної процедури закупівель

 1. ID номер:

 UA-2021-01-06-001545-b;

2. Предмет закупівлі

Послуги з проведення імплантації електрокардіостимулятора з забезпеченням витратними матеріалами «Замовником».

 3. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Провідними фахівцями нашої лікарні з напрямку інтервенційна кардіологія спільно з фахівцями інших лікувальних закладів України в яких успішно на протязі багатьох років проводяться послуги з встановлення ЕКС ( електро – кардіо стимуляторів), були не однократно проведені онлайн – вебінари та зустрічі з питання впровадження в нашій лікарні медичних послуг з імплантації електрокардіостимуляторів хворим пацієнтам з різними типами порушень ритму серця, які супроводжуються розвитком критичної брадикардії (сповільнення ритму) та явищами серцево – судинної недостатності.

За результатами обговорень, було прийнято оптимальне рішення щодо залучення медичних закладів, які мають відповідне дороговартісне обладнання та досвідчений медичний персонал, а саме лікарів-кардіологів інтервенційних та хірургів серцево – судних з досвідом роботи проведення таких послуг.

Електрокардіостимулятор, штучний водій ритму серця (ШВРС, Pacemaker) – це медичний пристрій, який використовує електричні імпульси для скорочення серцевого м’яза та регулювання серцебиття. Основним завданням кардіостимулятора є підтримання адекватного серцевого ритму. Сучасні кардіостимулятори дозволяють кардіологу зовні програмувати пристрій для вибору оптимальних режимів кардіостимуляції для окремих пацієнтів. Деякі поєднують кардіостимулятор і дефібрилятор в одному імплантованому пристрої. Інші мають кілька електродів стимуляції різних позицій в серці, щоб поліпшити синхронізацію нижніх камер (шлуночків) серця.

Часто ШВРС називають просто кардіостимулятор, що з точки зору медичної термінології є не коректним, оскільки це додає плутанини з «природнім кардіостимулятором» – зоною серця, яка відповідає за «команди» скорочення сердечного м’язу.

       4. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі була визначена із застосуванням Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 методом порівняння ринкових цін очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме отриманих комерційних пропозицій від медичних закладів в яких проводяться дані медичні послуги також загальнодоступної відкритої інформації про ціни, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі (наприклад) https://eurecamed.com.ua/price/elektrokardiostimulyatsiya, https://medicalexpert.com.ua/napravleniya-lecheniya/kardiologiya/implantacziya-elektrokardiostimulyatora.

5. Розмір бюджетних призначень предмета закупівлі

На підставі Бюджетного кодексу України, наказу Міністерства фінансів України від 26.08.2014 №836 «Про деякі питання запровадження програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» зі змінами, рішення Криворізької міської ради від 23.12.2020 №6 «Про бюджет Криворізької міської територіальної громади на 2021 рік» затверджено паспорт бюджетних програм на 2021 рік по Управлінню охорони здоровя виконкому Криворізької міської ради.